خبر

آغاز فروش نرم افزار اندروید ضد سرقت EScan

  • اسکن موثر در کمترین زمان ممکن : نرم افزار امنیتی برای آندروید ای اسکن امکان حفاظت دستگاه کاربر را در برابر بد افزارها، تروجان ها و دیگر تهدیدات امنیتی سایبری را دارد. این کار به طور خودکار توسط خود نرم افزار انجام می شود به طوری که پس از نصب و یا دانلود هر برنامه روی هر دستگاه اسکن را بر روی آن فایل انجام می دهد تا از آلوده شدن سیستم به طور ناخواسته جلوگیری نماید.
  • مدیریت تماس ها و پیامک ها: ای اسکن موبایل سکوریتی برای آندروید به کاربر این امکان را می دهد تا از طریق ویژگی های لیست سفید و سیاه خود تماسهای دریافتی و پیامک ها را (با توجه به مشخص کردن شماره) بر اساس عبارات خاص و کلمات کلیدی مسدود کند. بر اساس ویژگی های لیست سیاه تمام پیام ها و تماس ها دریافت می شود به جز آنهایی که به لیست سیاه معرفی شده اند.
  • پشتیبانی گرفتن از دفترچه تلفن و پیامک ها: ای اسکن موبایل سکیوریتی به آسانی به نسخه از مخاطبان موجود درگوشی و پیامک های آنها پشتیبانی می گیرد تا در زمانی که دستگاه مورد معرض فایل های مخرب قرار گرفت و صدمه دید بتوان از آنها استفاده کرد.
  • چک کردن آدرس های وب جهت وب گردی و کنترل توسط والدین: ای اسکن موبایل سکیوریتی با استفاده از ویژگی های کنترل آدرس های اینترنتی و کنترل توسط والدین وبگردی را برای کاربر بسیار ایمن و آسان نموده است به طوری که یک لایه اضافه امنیتی بر روی سیستم عامل آندروید دستگاه ایجاد می کند. این دسته بندی و تشخیص باعث شناسایی آدرس های فیشینگ، نرم افزارهای آلوده و مخرب توسط مرورگر سیستم می شود و در نتیجه حفاظت از دستگاه توسط مرورگر سیستم از بروز هر نوع تهدیدی از روی سیستم شما جلوگیری می کند.
  • کنترل برنامه های کاربردی: ای اسکن موبایل سکیوریتی با این قابلیت دسترسی های مجاز را برای برنامه های کاربردی ایجاد می کند. بدین صورت که به طور پیش فرض تمام برنامه هایی که دانلود شده مسدود می شود و کاربر فقط با وارد کردن رمز مخصوص می تواند به این برنامه ها دسترسی داشته باشد
  • اسکن برنامه ریزی شده: ای اسکن موبایل سکیوریتی با یک اسکن برنامه ریزی شده به طور مدام دستگاه کاربر را مورد بررسی و چک قرار می دهد. این اسکن در زمینه چک بدافزارها در کلیه پوشه ها، ذخیره سازی نقاط جدید کاربری دارد.
  • صفحه کاربری ساده و مناسب: ای اسکن موبایل سکیوریتی برای آندروید دارای یک صفحه کاربری ساده و مناسب برای کاربران حرفه ای و آماتور می باشد. این نسخه بسیار سبک بوده و حافظه بسیار کمی از دستگاه شما را اشغال می کند. با تمامی این تفاسیر می توان نتیجه گرفت این آنتی ویروس بسیار سبک می باشد و در عملکرد دستگاه شما تاثیری نمی گذارد.
  • پشتیبانی 24 ساعته، 7روز هفته: ای اسکن امکان پشتیبانی فنی رایگان 24*7را برای کاربران خود دارد و کاربران می تواند از طریق چت(آنلاین)، پست الکترونیکی و شماره تلفن با کارشناسان ما در ارتباط باشند.